×
 1. Sieci komputerowe oraz bazy danych - materiały powtórzeniowe oraz uzupełniające w zakresie kwalifikacji inf.02 i inf.03
 2. Matematyczne co nieco - Szkolna Liga Zadaniowa w pigułce
 3. Portfolio Jakuba Lewandowskiego - absolwenta Zespołu Szkół Elektrycznych, technik informatyk (Tf), rocznik 2009. Tworzenie stron internetowych, projektowanie i kodowanie z zastosowaniem najnowszych standardów HTML5 i CSS 3. Zobacz co można robić po ELEKTRYKU!
 4. Strona Koła Naukowego Mechatroniki i Robotyki
 5. Kurs SQL online oparty na darmowej najnowszej wersji Oracle 11gXE przygotowany przez naszego absolwenta Rafała Stryjka.
 6. Pracownia elektryczna - szereg informacji dotyczących zagadnień związanych z realizacją ćwiczeń laboratoryjnych na przedmiotach: pracownia elektryczna i elektroniczna, specjalizacja oraz pomiary elektryczne.
 7. Materiały dodatkowe z zakresu fizyki i astronomii.
 8. MegaCAD 4.5 PL - podstawowe informacje z zakresu rysunku technicznego, systemu CAD oraz zasad projektowania z wykorzystaniem programu MegaCAD 4.5 PL.
 9. Krótkofalarstwo - informacje o krótkofalarstwie, ale nie tylko. Ponadto informacje dotyczące sprzętu radiokomunikacyjnego i zastosowania w nim mikrokontrolerów. Opracowania urządzeń zaprojektowanych i skonstruowanych przez autora.
 10. Blendermaniak - Czym jest Blender? Pare słów nt. grafiki trójwymiarowj.
 11. Pink Floyd - muzyka, która żyje.